Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
Якщо ви маєте намір зареєструватися як безробітний, звертайтеся до центру зайнятості за місцем Вашого перебування
У зв’язку з роботою деяких центрів зайнятості Харківщини у дистанційному режимі, отримати інформацію щодо зайнятості та безробіття можна через телеграм: https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Kharkiv або у режимі «гарячої лінії» Харківської обласної служби зайнятості
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" та центри з будівництва й ремонту колій, колійних машин та управління промисловістю у Житомирі, Коростені й Звягелі кличуть на роботу працівників
Кабінет Міністрів вдосконалив програму виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р. № 753, суспільно корисні роботи - види тимчасової трудової діяльності працездатних осіб в умовах воєнного стану.
Незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування для отримання соціальних послуг з працевлаштування особа може звернутися до будь-якого центру зайнятості декількома способами:
Урядовий проект «єРобота», який спрямований на активізацію підприємницької діяльності та стимулювання створення робочих місць, дав можливість реалізувати бізнес-задуми пану Костянтину з Херсона.
Для прогнозування та покращення ситуації на ринку праці служба зайнятості проводить опитування роботодавців, підприємств усіх форм власності та підприємців України з метою визначення поточних та перспективних потреб у працівниках та їх навичках на 2023 рік.
Розпочато опитування підприємств України з метою визначення поточних та перспективних потреб у працівниках та їх навичках.
Отримайте статус безробітного з першого дня реєстрації в центрі зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.
Про результати роботи Полтавського обласного центру зайнятості у 2022 році
На ринку праці Львівщини надзвичайним попитом користуються робітники з інструментом, у тому числі й електрогазозварники. Такі спеціалісти не лише зараз «на вагу золота», вони будуть затребувані у післявоєнний час під час відбудови країни. Про це красномовно свідчать факти: станом на 27 січня п. р. на «Єдиному порталі вакансій» (https://jobportal.dcz.gov.ua/) налічується майже 800 пропозицій роботи для електрогазозварників та зварників, а пропонований потенційним працівникам рівень заробітної плати сягає до 85 тис. грн.
Розпочато опитування підприємств України з метою визначення поточних та перспективних потреб у працівниках та їх навичках
Урядовий проект «єРобота» дає можливість громадянам розвинути існуючий або започаткувати новий бізнес, заручившись підтримкою держави.
Марія Колотило жителька Вижниччини отримала мікрогрант на розвиток власної справи в рамках урядової програми єРобота.
У службі зайнятості в наявності 39 вільних робочих місць для шукачів роботи, які проживають на Малинщині. 
Чернігівець Станіслав Падалиця в бізнесі вже понад 20 років. Торік він завдяки програмі «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» втілив у життя ще одну свою бізнес-ідею – відкрив салон краси.
Мінекономіки скасувало Порядок надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.
Нестача кадрів у січні-грудні 2022 року спостерігалася серед представників таких професій, як: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, робітник з благоустрою, оператор виробничої дільниці, водій тролейбуса, слюсар аварійно-відновлювальних робіт, лікар-терапевт
В Україні функціонує сервіс для пошуку роботи Єдиний портал вакансій, створений з метою забезпечення роботою громадян в умовах війни. На ньому представлені вакансії як від державної служби зайнятості так і від українських сайтів з пошуку роботи.
Розпочато опитування підприємств України з метою визначення поточних та перспективних потреб у працівниках та їх навичках
Звісно, на перший погляд, це той, хто не має роботи. Але є свої нюанси.