Cьогодні: вакансій61508 шукачів 841348
ukr | rus | 
Ключове слово
Рубрика
Професія (посада)
Регіон:
Допомога Допомога

Підписка  (на отримання вакансій або резюме)   Підписка
Логін
Пароль
Забули пароль?
Зареєструватися
щоб додати вакансію або резюме
Каталог
вакансій та резюме
за рубриками за регіонами
Безпека. Охорона 1309
Будівництво та архітектура 5302
Бухгалтерія. Фінанси 2027
Видавництво. Реклама. Поліграфія 188
Житлове комунальне господарство 4374
Журналістика 48
Керівники та спеціалісти 5665
Комп'ютери. ІТ 445
Легка промисловість 1813
Меблеве та столярне виробництво 724
Медицина 2772
Металообробне та ін. виробництва 11755
Мистецтво 305
Найпростіші професії 7620
Освіта і наука 967
Сільське, лісове та рибне господарства 465
Склад. Логістика 504
Соціальна сфера 237
Сфера послуг (побуту) та торгівлі 5425
Телекомунікації та зв'язок 541
Транспорт та автосервіс 5952
Туризм. Спорт 113
Харчова промисловість 971


Головна     Роботодавцю     Поради керівнику
18.01.2017 версія для друку
Сім головних HR-трендів 2017 року

Позначимо сім головних HR-трендів на ринку.

1. Масштабний зростання на ринку програмного забезпечення для HR

Тренд всіх останніх років - HR digital: не просто автоматизація систем, а нове мислення, новий підхід до всіх процесів взаємодії з співробітниками. «Автоматизація первинного відбору претендентів і навіть інтерв'ю з ботами - це вже реальність, - розповідає Євгенія Ланічкіна, партнер рекрутингової компанії Antal Russia. - Далі процес діджіталізаціі рекрутменту буде тільки набирати обертів. Рекрутери все активніше використовують соціальні мережі для перевірки і пошуку співробітників. Ще два роки тому цього канали не приділяли такої пильної уваги».

У команді, що складається з людей різних професій, частина з яких тимчасові співробітники, частина - віддалені працівники, необхідно інакше ставити завдання, інакше здійснювати контроль. До 2017 року з'явилося ще більше можливостей, адаптованих під завдання HR-менеджменту і підбору персоналу: це і додатки, які вважають залученість і пропонують гейміфікацію зворотного зв'язку, і комплексні хмарні системи, більш доступні за ціною і прості у впровадженні.

Частина рішень приходить в HR з ІТ та управління проектами.

2. HR-аналітика - основа прийняття управлінських рішень

HR-аналітика доступна не тільки великим корпораціям з серйозною технологічною базою: рахувати в тій чи іншій формі навчилися навіть компанії середнього розміру. У 2017 році нових і доступних digital-рішень стає більше. Актуальним стає питання про те, які рішення повинна приймати людина, а які може приймати машина, вивчивши базу даних.

3. Робота з персоналом набуває рис сервісу

Відносини між роботодавцем і працівником стають ближчими і людянішими. Працівник шукає компанію, яка буде задовольняти самим різним його потребам - не тільки в грошах, але і в завданнях, спілкуванні, визнанні і так далі. При цьому емоції і враження від роботи компанія хоче контролювати, щоб краще цим співробітником управляти.

Тому за аналогією з клієнтським досвідом - customer experience - з'явився employee experience, досвід співробітника. Як і у випадку з клієнтським досвідом, над досвідом співробітника можна працювати і вдосконалювати його. На допомогу прийдуть технологічні HR-рішення, створені з тією ж ретельністю, що і рішення для клієнтів.

У цьому світлі співробітники сьогодні не тільки головна цінність, але і краща реклама компанії. На цьому буде заснований новий виток розвитку HR-брендингу.

4. Трансформація організаційної культури

Слідом за гнучким графіком і вільним підходом до віддаленої роботи змінюються ієрархія, принципи побудови команд. До крос-функціональної взаємодії готові не тільки в невеликих компаніях, де всі знайомі один з одним, але і в великих корпораціях.

5. Перехід від ефективного найму до управління талантами

Час, коли шукачі легко змінювали роботу, а компанії прагнули переманити до себе відомого на ринку фахівця, запропонувавши більшу зарплату, пройшов. Сьогодні роботодавці ставлять на розвиток співробітників, яке приносить довгострокові результати. Згідно з дослідженням PwC Saratoga, в 2014-2015 роках кількість годин навчання на штатну одиницю зросла з 15,2 до 19,2, і це значимий показник. Головні питання в цьому році: як оцінити ефективність навчання, як використовувати онлайн-формати, як управляти знаннями і стежити за наступністю в компанії?

6. Запит на висококваліфікованих HR-менеджерів і HRD

Управління персоналом виходить на новий рівень і вимагає фахівців вищої кваліфікації. Поки компанії вивчають професійні стандарти, конкуренція між фахівцями на ринку зростає.

7. Відродження HR-брендингу

Перехід до бізнесу H2H - human to human - і спостереження за досвідом співробітника неминуче призводить до того, що значення бренду роботодавця при залученні й утриманні талантів зростає. Ця тенденція на ринку присутня вже давно, і все більше помітно розшарування між компаніями з яскравим HR-брендом і з відсутністю такого. Боротьба за молодих, за нові покоління співробітників ще йде.

За матеріалами: http://www.hr-portal.ru/

 

У номері:
Опитування:
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
Пошук роботи
Підбір працівника
Отримання матеріального забезпечення
Перенавчання або підвищення кваліфікації
Отримання консультації з організації власної справи
Отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску
Отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості
 
Найбільша база з підбору персоналу та пошуку роботи, інтегрована з данними служби зайнятості з усієї України.
Безкоштовні сервіси для роботодавців. Поради фахівців стостовно пошуку роботи та соціальних гарантій.